Sponsors

Update voorlopige teamindelingen Jeugd 2022/2023

2 september 2022 9:45


We zijn inmiddels een week aan het trainen, komende zaterdag staat de eerste bekerwedstrijd op het programma.

Hierbij de voorlopige teamindelingen waarmee we de bekerwedstrijden / competitiewedstrijden zullen starten.

Bij de jongste jeugd zijn de teams aan de krappe kant, de reden hiervoor is:

We hebben voor deze opzet gekozen omdat wij vinden dat iedere speler zoveel mogelijk moet kunnen voetballen. En met het oog op de wintermaanden is het niet wenselijk dat veel kinderen bezweet stil staan aan de kant in de kou.

 

HBOK JO8-1:                                                                                                              4e klasse

Hit Heijtlager, Yme van Veen, Amir Salih, Kato Schütte, Donny Nauta, Sem Simmelink.

Trainer: Siep Nachbar.

 

HBOK JO9-1:                                                                                                              4e klasse

Oscar Kedde, Jack Bühren, Marouan Akhamran, Milan Noorzada, Sami Yakkioui.

Trainer: Khalid Yakkioui

 

NB: Als er bij deze groepen geen spelers bij komen, worden de 2 teams samengevoegd tot 1 team en gaat het als O9 team de competitie in.

 

HBOK JO10-1:                                                                                                            4e klasse

Abel de Vries, Monis Matzke, Lorenzo Jonk, Jones van Bossé, Luuk Lattmann, Charlie Nagel.

 

HBOK JO10-2:                                                                                                            4e klasse

Mees Jozen, Jona Boer, Flem Macharia, Ömer Kaya, Maas Albronda, Rafi Ketelaars, Ricky-Jay Nauta.

Trainer: Jeroen Barendse (a.i)

 

 

HBOK JO11-1:                                                                                                            3e klasse

Brendon Anico Flores, Johnny de Loos, Monsif Ahdoudou, Arthur Koopman, Otis Heerding, Sem Lam, Silvano van Schalkwijk, Jona van Weel, Siep Kruse, Leon de Lange (K).

Trainer(s): Daisy Garcia Disla, Jan Koopman.

 

 

HBOK JO12-1:                                                                                                            3e klasse

Aagje Sondervan (V), Zenzy Ernestus (V), Ole Wielart, Lewis Dusseldorp, Cas Duijnker, Ilay Kalkhoven, Jelarso van den Berg, Klaas Schnitger, Lyam Huijsman.

 

HBOK JO12-2:                                                                                                           4e Klasse

Ilyas Dahmani, Reza Schütte, Moos Frenkel Frank, Angelo Schouten, Xanadu Plooij, Ted Kramer, Robin Noorzada, Nestor Carolina.

Trainer(s): Dennis Wielart, Jeroen Barendse.

 

HBOK JO14-1:                                                                                                           1e Klasse    

Idan Arel, Mees Meerman, Daley Ernestus (K), James Joseph, Miles van Bossé, Tiebe Schram, Ravi Raangs, Toon Meerman, Fallou Andji, Feiko Meijer, Warre de Jong Luneau, Damian Akkerman, Waylon Çandilar, Mano Bloem, August Wilkening.

Trainer(s): Sverre Ubbels, Milan Schram en Fred Haaijen.


HBOK JO15-1:                                                                                                            4e Klasse

Abel Gildemacher, Luwe van Happen, Yassell van der Haak, Pijke Meerens, Danique Duarte, Midas Ketelaars, Ermyas Tbebe, Rayan Dahmani, Daniel Kamerbeek, Klaas Vink (K), Willem Driessen, Stern Harding.

Trainer(s): Hicham Jalal, Selby Gildemacher.

 

HBOK JO16-1:                                                                                                            2e Klasse

Mark Bakker (K), Sytze Joosten, Svit Rozej, Yoav Arel, Mees Davids, Taras Rozej, Loyd Bon, Vince Groot, Nils Wielart, Tobias Schoo, Dieylani Andji, Jules Wielart, Karel van der Lem, Mike Groot, Melchior Wilkening.

Trainer(s): Martijn Dado, Edwin Kraan.

 

HBOK JO17-1:                                                                                                            2e Klasse

Colin Jesper Bot, Ibbe Schnitger, Elias Dürner, Lano de Haan, Timon de Jong, Daryl Anico Flores, Milan Schram, Riccardo Paratore, Romeo Harjono, Tijn van Ling, Emil Richert, Adam Kiemeneij, David Karssenberg, Tomé Harjono.

Trainer(s): Daniel Wolf, Max Sajet, Mick Römer.

 

Voor alle teams zijn we nog op zoek naar versterkingen. Er zijn een aantal spelers die mee trainen maar die zijn officieel nog geen lid en daarom staan ze niet in dit overzicht.

Vriendelijk verzoek van onze kant om na te vragen bij vrienden, familie, kennissen etc. of er kinderen zijn die interesse hebben om te komen voetballen bij de leukste vereniging van Amsterdam!!

 

 

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!