Sponsors

Contact

Contactpersonen van HBOK:

HBOK Algemeen   onderstaand contactform. 020-6366013
Bestuur HBOK:
Voorzitter: Rikus de Lange voorzitter@hbok.nl 020-4826171
Vice Voorzitter: Stefan Braspenning   0299-655511
Voorzitter Jeugdbestuur: Henk Groot jeugdbestuur@hbok.nl 06-22492497
Secretaris: Pedro Dado secretaris@hbok.nl 06-36561986
Penningmeester: Jolanda Bakker  penningmeester@hbok.nl 06-30305204
Accommodatiebeheer: Cor Schreuder   06-55358501
Sponsorcommissie: Daan Braspenning sponsoring@hbok.nl 06-29038828
Sponsorcommissie: Jaap Ronday sponsoring@hbok.nl 06-55993585
Overige contactgegevens:
Ledenadministratie: Leslie Markus ledenadministratie@hbok.nl  
Wedstrijdzaken: Pedro Dado wedstrijdzaken@hbok.nl 06-36561986
Technische zaken Senioren: Daan Braspenning   06-29038828
Technische zaken Senioren: Jaap Ronday   06-55993585
Technische zaken Jeugd: Jeroen Barendse hjo@hbok.nl  
Kantinezaken: Jolanda Bakker  kantine@hbok.nl 06-30305204
 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!